Menüler
  • Telefon+90 (212) 886 20 86

  • Fax +90 (212) 886 61 81

  • e-Posta hls@hlslojistik.com.tr

Yasal Uyarı

HLS LOJİSTİK sitesindeki bağlantılar sizi HLS LOJİSTİK sitesinin dışına götürebilir ve HLS LOJİSTİK, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve HLS LOJİSTİK, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. HLS LOJİSTİK veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı tarafından HLS LOJİSTİK ,gönderilecek mesajlar, e-mailler vb. lerde yer alan bilgiler, HLS  LOJİSTİK tarafından kullanılabilecektir.

İşbu sitede yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları HLS LOJİSTİK veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

Kullanıcı tarafından www.hlslojistik.com.tr  web sitesinde kullanılmak üzere gönderilmiş olan içeriklerden, görsel materyallerden HLS LOJİSTİK tarafından uygun görülerek site içeriğine dahil edilmiş olanların, HLS LOJİSTİK tarafından önceden bilgilendirme yapılmaksızın site içeriğinden çıkarılması, herhangi bir kopyası saklanmaksızın tamamen silinmesi hakkı saklıdır.

Web sitemiz ve e-mail yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. HLS LOJİSTİK 'in, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu ve bu yüzden herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

www.hlslojistik.com.tr web sitesinden indirilecek yazılımların virüs kontrolünden geçirilmesi ve kullanıcının  yükleyeceği bilgisayara uygunluğunun sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır. Bu nedenle kullanıcının herhangi bir zarara uğraması veya bilgisayara uygunluğunu sağlamak için çeşitli harcamalar yapmak zorunda kalması halinde HLS LOJİSTİK’ten her ne nam altında olursa olsun herhangi bir talepte bulunma hakkı bulunmadığı kullanıcı tarafından kabul edilmektedir.

Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak, sahte isim ve kredi kartları kullanmak gibi eylemler cezai sorumluluklar doğurur. HLS LOJİSTİK, bu tür davranışlara engel olmak için, siteye girişi yasaklamak, şikayette bulunmak gibi  uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir

Kullanıcı www.hlslojistik.com.tr web sitesine girmekle işbu yasal uyarıyı okumuş olsun ya da olmasın yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.